Web Tasarım

Bizim bakışımızla web tasarım; ofis, dükkan, mağaza gibidir bizim için web tasarım. Yanı çok ciddi kiralar verip tuttuğumuz iş yerlerimizden bile öndedir. Web sitemiz iyi değilse, profesyonel kişilerce yapılmadıysa, firmamızı en iyi şekilde anlatmıyor ise ve en önemlisi de arama motorlarının devi olan Google’da üst sıralarda gözükmüyorsa basit bir katalog anlamı taşır bizim için web siteleri.

Şöyle özetlemek gerekirse şirketimiz, diyelim ki İstanbul’un en işlek caddelerinden birinde, her gün kapısından yüzlerce kişi geçiyor. Ve tabi ki bu kişilerden şirketimize müşteriler de oluyor. Ama unutmayalım ki o sadece oradan geçen kişiler ile sınırlıdır. Oysa yaptıracağımız ve/veya yaptırdığımız web sitelerimiz Google gibi bir arama motorunda işimizi anlatan hedef kelimelerde üst sıralarda çıkıyorsa işte o zaman, müşterilerimiz İstanbul’daki şirket yakınımızdan geçen kişilerle kalmaz, hatta tüm Türkiye‘ile sınırlı kalmayıp, tüm Dünyadan müşterilerimiz olacaktır.

“İşte Bizim İçin Web Tasarım’ın Önemi Budur”

Bu Nedenle Biz Sizlere %100 Müşteri Garantili Profesyonel Web Siteler Yapıyor, Sizi Tüm Dünya’ya Tanıtıyoruz!

Tabi ki web tasarım konusunda uzman kadromuzun yanı sıra SEO, yanı Google optimizasyon konusunda çok iyi olmamız, hatta Türkiye‘de ilk SEO firması olmanın avantajını ve tecrübesini kendi hazırlamış olduğumuz kontrol panelli web tasarım yazılımımızda kullandık. Vsp teknoloji adı ile çıkarmış olduğumuz bu kolay kullanımlı web site tasarım programı kısa sürede Google dostu olmuş ve önerilerle 2000+ kullanıcıya ulaşmıştır.

Programımız ile web sitenizi tasarlarken kontrol panelinin sol kısımda SEO ipuçları da bulacak kendi SEO işlerinizi kendiniz bile yapabileceksiniz. Sizler için her şeyi düşündük ister biz yapalım isterseniz siz. Başarılı Olacak ve web sitelerinizden müşteriler kazanacaksınız.

Yönetim Panelli Sitelerde Türkiye Lideriyiz !

Web Tasarım Nedir?

Herhangi bir kurum, kuruluş ve şirketlerin kurumsal kimliğini ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve faaliyetlerini internet aracılığı ile yayınlayarak tüm Dünyadaki internet kullanıcılarına ulaşmasını sağlayan dijital sistemlere web sitesi denir, Bu sistemin grafik ve yazılımcılar tarafından oluşturulma sürecine ise web tasarım denir.

Müşteri dönüşümlü web tasarım anlayışıyla sektörde yer edinmeyi başarmaktır farkımız. SEO için algoritma çalışması yaparak hedef kitle üzerinde etkiyi hızla yükselten bir sistemimiz var. Müşteri odaklı web tasarım kısacası bizim işimizdir diyoruz. Neden? Sorusuna cevabımız; Dünya lideri “Google” dostu web siteler oluşturmak için Google arama motorunu çok iyi tanıyan bir ekibe sahibiz.

Sektörde ilk SEO şirketi olmamız ve sürekli Google ile iç içe olmamız, 8 yıldır Google SEO hizmeti verdiğimiz 1000+ müşterimizden aldığımız olumlu tepkiler, bize bunu öğretti. Bir web sitesi arama motoru lideri olan Google’da üst sıralarda gözükmüyor ise sadece olması için yapılmış bir web sitesidir.