SEO

SEO‘da Uzman Kadro Profesyonel Çözüm PR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Güvencesi ile Sıfır Risk

SEO hizmeti ile basari elde etmeniz için Google web master yönergelerini eksiksiz uyguluyoruz. Google web master tools kalite kurallarına uyuyarak sitenizin sıralamasını kalıcı olarak yükseltiyoruz. SEO kurallara uymaktır, belirli kriterleri günümüzde her kez bilmektedir. Tek yapılması gereken doğru şekilde uygulamak.

Daha Çok Ziyaretçi Daha Çok Müsteri

SEO

Google optimizasyonu‘nun amacı, web sitenizin Google aramalarında görünürlüğünü arttırmak, ve sitenize daha fazla hedef ziyaretçi çekmektir. Bunun sonucunda arama motorundan gelen hedef ziyaretçi Google’da aradığı hizmet veya ürün ile web sitenize ulaştığı için garantili bir müşteriye dönüşmektedir. Tabi ki bu çalışma süresince kesinlikle yalan yanlış hiç bir şey yapmamakla birlikte tamamen Google’un belirlemiş olduğu yönergeler doğrultusunda web düzenleme yaparak basari elde etmek mümkündür. Daha detayı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Siteleri Başarılı Bir SEO Çalışması ile Tadından Yenilmez Hal Alır.

E-ticaret sitelerine verdiğimiz danışmanlık sonucu müşteri artışına %50 ile %500 arasında artırmış ve müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başararak onların emeklerinin boşa çıkmamasını sağlamış bulunmaktayız. Eticaret te ürün bazlı SEO desteği etkili çözümdür. Sitenizde bulunan tüm ürünleri yavaş yavaş tek tek inceleyerek doğru anahtar kelime, doğru açıklamalar ile kalıcı olarak hızla Google’da yükselmesini Sağlamaktayız. Eticaret SEO sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi alabiliriniz.

SEO Marka Degerinizi Arttirir

Google’da ilk sayfada olmak inanılmaz bir müşteri dönüşümü sağladığı gibi; sektörünüzle ilgili çok kısa sürede binlerce ziyaretçi tarafından tanınmanızı sağlar. Aynı zaman’da kalıcı bir marka değeri oluşur imajınız artar. Sektörde biranda isminiz konuşulmaya başlar. Türkiye’de her gün milyonlarca insan Google’da birşeyler aramaktadır bu nedenle kısa sürede popüler olmanız normal bir sonuç olacaktır.

Etkili ve Kalici Ziyaretçi

Başarılı SEO, sitenize sektörünüzle alakalı hedef kelimeler üzerinden tamamen gerçek ve Google’dan organik ziyaretçi almanızı sağlar. Ve SEO çalışması sürdüğü sürece ziyaret sayısında artış olur ve konumunuz kalıcı olarak sürekli yükselir. Tabi ki bu çalışmalar sırasında hemen sektörün en etkili kelimesi değilde sektörle ilgili aranabilecek farklı kelimeler araştırıp yoğun olmayan kelimelere öncelik vermek en önemli konulardan biridir. Aslında SEO‘yu kolaylaştırmaksa bizim elimizde dir. Hemen zor kelimelerden başlamak doğru olmayacaktır, öncelikle sektörümüzle ilgili çok iyi bir anahtar kelime araştırması yapıp kolay anahtar kelimelerde hızla yükselip organik ziyaretçilerle sitemiz güçlendirmemiz sonrasında önemli olan ana kelimenizdeki ilk sayfaya gelme hayalimizi daha da kolaylaştıracaktır.

E-ticaret seo

Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Garantisidir.

PR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ; Başarı Tesadüf Değildir! Diyerek bir çok firma sitesini başarıya ulaştırmış Türkiye’nin ilk kurumsal SEO firması dır.

Alanında uzman Google Adwords sertifikalı personelimiz ve başarılı SEO uzmanlarımız sizler için her zaman yenilikleri araştırıp güncel bilgiler doğrultusunda ve yılların deneyimi ile sizi de hedeflediğiniz noktalara taşımak için talebinizi beklemektedir.

SEO PAKETLERİ

SEO paketlerimiz, Basit, Orta ve Yüksek derece olarak 3 ayrı paketten oluşmaktadır.
Yüksek rekabet olan hedef kelimelerde SEO hizmetimiz, profesyonel bir şekilde SEO adına yapılacak her şeyi kapsamaktadır. Öncelikle web sitenizin SEO analizi yapılır, ve eksikler tarafımızdan titizlikle tamamlanır. Sonrasında hedef kelime analizi ve rakip sitelerin analizi yapılarak çalışma raporu hazırlanır.