Google Optimizasyon

Google Optimizasyon

Dünyanın; En gelişmiş arama motoru Google’da anahtar kelimelerinizle üst sıralarda listelenmeniz için yapılan çalışmalara Google optimizasyon adı verilir. Kesinlikle çok etkili ve faydalı bir konudur, Sonuç arayan binlerce ziyaretçinin hedef kelimeler de sizin web sitenizi ziyaret etmesi demektir.

Google optimizasyon ile sitenizi Google arama motoruna uygun hale getirir ve arama motorunun sitenizi kolayca bulmasını sağlarsınız. Bir site için en önemli konudur. Google optimizasyon çok maliyetli bir olay değildir, bu nedenle kesinlikle var olan sitenizi optimize ettirmenizi öneririz. Dizine faydalı olabilmek için 20 sayfalık bir web sitesinin optimizasyonunu ücretsiz olarak yapmaktayız. Ücretsiz yapacağımız optimizasyon site içi temel unsurlardır, kesinlikle site dışı SEO ile alakası yoktur.

SEO

Arama motoru‘nda anahtar kelimelerinizle sol kısımdaki doğal arama sonuçlarında yani ücretsiz kısımda mümkün olan en üst sırada yer almak Google optimizasyon ile mümkündür. Sadece mümkündür kesinlikle hiç bir garantisi yoktur. Dünya istatistiklerine göre web sitelerine gelen ziyaretçilerin ortalama %80’i Google arama motorundan gelmektedir. Bu çok yüksek etkili bir orandır. Google çok büyük ticari bir araçtır.

Arama Motoru Optimizasyonu; gerek bir şirketin tanıtımı açısından ve gerekse o şirketin dünyanın herhangi bir yerindeki çocuktan yaşlısına potansiyel müşterilere ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır. Ne şekilde olursa olsun; İster Google‘da doğal arama sonuçlarında yani sayfanın sol kısmında optimizasyon ile veya Google Adwords yanı Sponsor bağlantı reklamları ile Google ilk sayfa da çıkın anında ve hemen yeni müşteriler edinin. Yaşadığımız tecrübeler doğrultusunda Google ilk sayfa da yer alan sitelere müşteri garantisi veriyoruz

erol kanbur administrator

Bir cevap yazın