Hikayemiz

01 Mayıs 2008 Tarihinde yayın hayatımıza başladık ve kısa sürede pek çok firmayla internet reklamcılığı alanında çözüm ortağı olma fırsatı yakaldık. Bugün; alanlarında uzman, profesyonel ve geniş bir personel kadrosu ile çözüm ortağı olduğumuz firmalara; stratejik danışmanlık, internet reklamcılığı, web sitesi geliştirme, içerik/metin hazırlama, sosyal ağ uzmanlığı, reklam çalışmaları için çözümler sunuyoruz.

SEO, İnternet reklamcılığı, Yazılım Geliştirme, Metin Hizmetleri, Sosyal Ağ Uzmanlığı ve Google çözümleri departmanlarından oluşan şirketimizde; kalıcı ortak anlayışı en çok önemsediğimiz değerlerden biridir.

Teknolojiye her zaman çok yakın olup takip etmeyi süreklilikle devam ettiriyor; ve internet reklamcılığı alanındaki tüm gelişmeleri, seo, backlink, reklam siteleri, sosyal medya, facebook, google +1 ve/veya işimizle ilgili her türlü gelişme ve yenilikleri çözüm ortaklarımıza sunuyoruz… Teknolojiden uzak kalmayınız !

İnternet reklamcılığı, seo, adwords reklamları, facebook reklamları, backlink, reklam siteleri ve web geliştirme çözümlerimiz ile… Stfa Holding, Gedik Holding, Çukurova Ziraat, Dilek Grup, Gürsa A.Ş, Orkim A.ş, Sel A.Ş, Nuga A.Ş, Bianca A.Ş, Teknosol, Nevada, Dagi, Komagene, Hediye Sepeti, Mama Sepeti, Çikolata Sepeti gibi daha bir çok kurumsal ve marka değeri yüksek şirketlere hizmet vererek yolumuza devam etmekteyiz.